Hi-Fu Cilt sıkılaştırma

2

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Nedir?

Daha genç bir görünüm için ameliyat olmaya gerek bırakmayan ameliyatsız yüz germe operasyonları günümüzde birçok farklı yöntemle yapılmakta ve kısa sürede sarkma ve kırışıklıkları yok etmektedir. Belli bir yaştan sonra ortaya çıkan sarkma ve kırışıklıklar yaşlanma belirtileri olarak oldukça can sıkıcıdır.

Her kadının görmek istediği pürüzsüz, sıkı ve parlak bir cilt için uygulanan ameliyatsız yüz germe yöntemleri arasında yer alan Ameliyatsız İple Yüz Germe estetiği oldukça popüler bir yöntem olup iple yüz germe veya yüz asma olarak ta bilinmektedir.

Ultrason tekniği ile uygulanan Ultherapy yöntemi ise doku altına yapılan ısı etkisi ile cildin toparlanma işlemidir. Ameliyatsız yüz germe operasyonlarından olan Fraksiyonel karbondioksit lazer uygulaması, kırışıklık ve sarkma yanında yara ve yanık izlerinde, ameliyat ve jilet izlerinde, gözenek küçültme, akne izi ve cilt çatlağı tedavisinde de uygulanmaktadır. Cildin 20’li yaşlardan sonra cildin kolajen etkisini yitirdiği ve giderek esnekliğini kaybettiği bir gerçektir. Evde yapılan Cilt Germe Maskeleri ile ilk sarkma ve kırışmalar minimize edilse de belli bir yaştan sonra zamana karşı durdurulamayan sarkma ve kırışıklıklar için estetik operasyonlar devreye girer. Fraksiyonel Karbondioksit Lazer Yaptıranlar cilt sıkılaştırma yanında izlerden de kurtulmakta, kişi Doğal Yüz Gençleştirme Yöntemleri ile yok edilemeyen izlerden de kurtulmaktadır. Örümcek Ağı Eseri örümcek ağından ilham alınarak cilt altına polidiaksanon ipler kullanılarak yapılan bir cilt germe operasyonudur.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Ameliyatsız yüz germe, uygulanacak operasyona göre farklı uygulama tekniklerinin olduğu bir cilt gençleştirme yöntemidir. Karbondioksit Lazer Nedir 10600 nm dalga boyundaki ışınların sarkmış, kırışmış veya iz olan bölgeye uygulanması işlemidir. Yarattığı ısı etkisi ile cildi yenileyen bir uygulama olup Fraksiyonel Karbondioksit Lazer Zararları yoktur.

Fraksiyonel co2 Lazer Sonrası Kızarıklık, soyulma ve kabuklanmalar 4-10 gün sonra yok olur. 1-4 seans süren bir operasyon olup hastanın sorununa göre seans sayısı farklılık gösterir. Yer çekimine karşı sarkan ve kırışan cildi toparlama ve form kazandırma işlemi olan İple Yüz Germe Öncesi Sonrası arasındaki fark son derece barizdir.

Yanak ve gıdı sarkmalarından boyun kırışmasına kadar tüm yaşlanma belirtilerini yok eden iple yüz germe operasyonu, son derece ince iğnelerle polidiaksanon iplerin cilt altına yerleştirilmesi işlemidir. İple Yüz Germe Kadınlar Kulübü üyelerinin de belirttiği gibi son derece yüz güldürücü bir gençleştirme sağlamakta ve bu yöntemle kolajen üretimi teşvik edildiğinde kalıcı bir gençleşme sağlanmaktadır. İple Yüz Germenin Yan Etkileri olmayıp asıl etki 3. ayın sonunda görülür. Yoğun ses dalgalarının gönderildiği ultherapy yönteminde transducer ile cildin 1,5-3-4,5 mm derinliklerine ısı değişikliği yapan ses dalgaları gönderilir. Hassas atışlarla hasarlı dokulara ulaşılır ve kolajen üretimi uyandırılır. Ultherapy Yan Etkileri olmayıp cildi germe ve gençleştirme işlemidir. Ultherapy Yaptıran Ünlüler bu operasyona en güzel örneği teşkil etmektedir. Bir seans yeterli olsa da ilerlemiş sarkma ve kırışıklıklarda 6 ay ya da 1 yıl sonra tekrarlanarak kesin sonuç elde edilir. Ultherapy Öncesi Sonrası farklardan da anlaşıldığı gibi sonuç mükemmeldir. Ameliyatsız Yüz Germe Video görüntülerini izleyebilir, profesyonel bir yüz gençleştirme için kliniğimize başvurabilirsiniz.

2 Comments
  1. Alev Sönmez says

    Cilt Sıkılaştırma işlemlerini daha önce yaptırmış biri olarak gerçekten Hi Fu ile Cilt Sıkılaştırmanın bu kadar etkili olacağını düşünmemiştir. Eiffel Güzellik ekibini teşekkür ederim. İşlem sonrası kahve ikramınız için de ayrıca teşekkür ederim

  2. Ayşenur says

    Hifu ile Cilt Sıkılaştırma ismi başlangıçta epey belirsizce bir isim gibi gelmişti. Fakat işlem sonrası verdiği özgüven yüksek miktarda ego sağlıyor 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published.